KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16416208
nr 1641 6208
Yngve Berg
(1887-1963), Sverige
Tusch, 4 st, Landskap. Signerade, daterade, bland annat Ulvesund -47 cm, yttermått inklusive ram: 34x30 - 42x52cm
Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:46:04
9/9 19:03:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor